Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.06.2018, 00:00

Premiéra sa slová prezidenta dotýkali

Prejav prezidenta Andreja Kisku v parlamente pre HN televíziu zhodnotil politológ Jozef Lenč.

Premiéra sa slová prezidenta dotýkali

Predseda Národnej rady Andrej Danko musel prerušiť schôdzu pre transparenty, ktoré do sály priniesli poslanci zo strany ĽSNS. Je zrejme neštandardné prerušiť prezidenta počas prejavu.
Rozhodne to štandardné nie je. A tak ako ste vy tým začali, teda tým, čo sa stalo, tak predpokladám, že všetky médiá budú práve týmto začínať. A tu sa natíska otázka, do akej miery bola daná akcia pripravená ako premyslený marketingový ťah. Teda, že sa dnes nebude hovoriť o tom, čo prezident povedal, ale o tom, čo urobili, čo v konečnom dôsledku môže zatieniť aj samotný obsah správy zo strany prezidenta. V tomto prípade sa však stalo to, čo sa musí stať v prípade, že máte takýto rokovací poriadok.


Ako by ste zhodnotili prejav prezidenta?
Bol poznačený tým, čo sa tento rok udialo. Takže tou hlavnou témou bola, pochopiteľne, vražda Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Zároveň to bol prejav, v ktorom na

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.