Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.04.2018, 14:57

SNS odkazuje opozícii: Pokojne si nás môžete škrtnúť zo spolupráce

Národniari reagovali na vyhlásenie Ľubomíra Galka, ktorý nazval SNS bezcharakterným politickým subjektom.

SNS odkazuje opozícii: Pokojne si nás môžete škrtnúť zo spolupráce
Zdroj: TASR

Národniari odmietajú spoluprácu s liberálmi. "My sme záujem o ňu nikdy nemali, ani nemáme. Spokojne si nás môžu škrtnúť zo spolupráce," uvádza SNS v reakcii na SaS a vyjadrenie jej podpredsedu Ľubomíra Galka.

Galko v statuse na svojom facebookovom profile v piatok (27.4.) okrem iného napísal, že s bezcharakterným subjektom "sa nekoaluje".

"Bezcharakterný politický subjekt treba poraziť na hlavu a poslať ho do izolácie. My to musíme po najbližších voľbách dať nielen bez Smeru a ĽSNS, ale aj bez SNS," zdôraznil Galko, pričom poukázal na situáciu v rezorte obrany, medzi farmármi či v RTVS.

SNS v tejto súvislosti Galkovi odporúča, že ak hovorí o charaktere, mal by sa pozrieť do zrkadla.

"Bezcharakterné je totiž zneužívať štátny odposluch, ako aj predať za pár eur samopaly. Slovenská národná strana sa pýta, kde nabral odvahu ísť z Kauflandu na post ministra obrany," píše v stanovisku SNS. Galkove vyjadrenia sú podľa národniarov plné zloby, neodbornosti a nenávisti.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.