Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.04.2018, 16:05 Aktualizované dňa 25.04.2018 o 17:43

Razie NAKA, policajti zasahovali aj v dome viceprimátora Sládkovičova

Malo by ísť o súčasť širšej akcie v meste Galanta a jeho okolí.

Polícia Slovenskej republiky
Zdroj: TASR

Policajti z Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) zasahovali v dome viceprimátora Sládkovičova a mestského poslanca Alexandra Bendeho. Informuje o tom portál tvnoviny.sk televízie Markíza.

Potvrdil to aj primátor Sládkovičova Anton Szabó. „Telefonicky som sa s ním spojil, povedal mi, že je doma a k udalostiam sa nechce vyjadrovať. O podnikateľských aktivitách nemáme žiadne informácie, prácu zástupcu primátora vykonával zodpovedne. Ďalšie informácie nemám," dodal primátor.

Zároveň NAKA vykonávala zásah väčšieho rozsahu v meste Galanta a jeho okolí. Podľa portálu Aktuality.sk je razia v dome Bendeho, ktorá sa začala dnes predpoludním, súčasťou tejto širšej akcie.

Dôvodom razií by mali byť podozrenia z podvodov s DPH.

Hovorca policajného prezídia Martin Wäldl potvrdil, že v Trnavskom a Nitrianskom kraji prebiehala akcia Národnej jednotky finančnej polície Národnej kriminálnej agentúry Prezídia Policajného.

„Vzhľadom na prebiehajúce úkony nie je možné poskytnúť k veci žiadne bližšie informácie," povedal Wäldl.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.