Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.04.2018, 14:00

Maroš Kramár vo videu vyzval vládu, aby konečne odstúpila: Nebojte sa, žiadny chaos nebude

Herec reagoval aj na výrok šéfa Smeru Roberta Fica, ktorý povedal, že medvede si nemôžu zvoliť nového ministra životného prostredia.

Maroš Kramár
Zdroj: Facebook

Známy herec Maroš Kramár vo videu, ktoré zverejnila iniciatíva Hnevám sa na sociálnej sieti vyzval vládu, aby odstúpila.

Kramár hovoril na úvod o tom, že v roku 1989 nás rovnako strašili, že bude chaos, keď nastane zmena.

"Nebol chaos a zvládli sme to a prechádzali sme z komunizmu do kapitalizmu. Teraz nás strašia, že by bol chaos, keby boli predčasné voľby, keby sme zvrhli vládu. Nebude chaos, nebojte sa. Všetko bude fungovať tak, ako má," hovorí Kramár vo videu.

Tvrdí, že ľudia, ktorí boli zvolení, preukázali svoju neslušnosť, svoju aroganciu. "Hovoria nám, že tancujeme na hrobe mladých ľudí. Nie my, vy tam tancujete doteraz. Prosím vás, už odíďte, chceme nové voľby, chceme nových ľudí, hlavne slušných ľudí," pokračuje vo výzve Kramár.

Reagoval aj na výrok šéfa Smeru Roberta Fica, Ktorý povedal, že medvede si nemôžu zvoliť nového ministra životného prostredia.

"Keby som mal použiť reč rozprávkara, samozrejme, medvede si nemôžu voliť ministra životného prostredia, ale my by sme boli veľmi hlúpi, keby sme dopustili to, že nám tu ovečky békajú a okolo pobehujú vlci. Potom sa nájdu dve roztrhané a náš bača zverí vyšetrovanie tým vlkom. To je takisto holý nezmysel. Odstúpte už," ukončil Kramár.

Vyjadrenie Maroša Kramára bolo upútavkou na piatkový protest za predčasné voľby, ktorý organizuje iniciatíva Hnevám sa na Námestí SNP v Bratislave. Táto iniciatíva zbiera aj podpisy za referendum o predčasných voľbách. Do májovej parlamentnej schôdze chce mať vyzbieraných prvých 100-tisíc podpisov.

Ako vyzerali protesty v Bratislave:

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.