Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.01.2018, 10:55 Aktualizované dňa 14.01.2018 o 14:16

Ostrá slovná potýčka medzi Sulíkom a Dankom: SNS je závislá na Smere. Ste pobočkou Ficovej strany

Šéf SaS vytkol Andrejovi Dankovi, že SNS sa kompromituje, pretože pri kauzách Smeru strká hlavu do piesku.

Andrej Danko a Richard Sulík
Zdroj: koláž HN

Šéf SaS RIchard Sulík a predseda SNS a Národnej rady ANdrej Danko si v diskusnej relácii V Politike na TA3 nič nedarovali. Viackrát na seba slovne zaútočili. "SNS sa kompromituje, SNS sa stáva závislá na Smere. Stávate sa takou pobočkou Smeru," kritizoval Sulík Danka.

Šéf SNS reagoval tým, že aj vláda Ivety Radičovej mala kauzy. "Ak chcete byť raz predsedom vlády, tak musíte byť rozvážnejší. Ja vás potom budem učiť, ako funguje politická strana," kontroval Danko. Väčšiu časť diskusie sprevádzali osobné útoky. Vášne vzplanuli v debate o bývalom ministrovi školstva Petrovi Plavčanovi.

"Plavčan veľmi dobre rozumel eurofondom, veľmi dobre, sarkasticky povedal Sulík Dankovi. „Lepšie ako Gröhling, kaderník," oponoval Danko. Sulík potom pokračoval. "Natália Natália Blahová je stokrát hodnotnejší človek ako vy," slovne zaútočil Sulík na Danka. "Vážte slová," odkázal šéf SNS. 

https://www.ta3.com/clanok/1120003/25-rokov-samostatnosti-slovenska-priority-vlady-v-roku-2018-politicke-temy-v-roku-2018-ceske-prezidentske-volby-2018.html

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.