Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
09.01.2018, 08:13 Aktualizované dňa 09.01.2018 o 12:20

Diaľnicu D1 v smere do Bratislavy po nehode sprejazdnili

Smerom z Bratislavy je prejazdný len jeden jazdný pruh.

Požiar v Auparku
Zdroj: TASR/Jakub Kotian

Dnes ráno sa stala na diaľnici D1 za Blatným dopravná nehoda, zrazili sa nákladné auto a dve dodávky. D1 bola z toho dôvodu v smere do Bratislavy uzavretá úplne, smerom z Bratislavy bol prejazdný len jeden jazdný pruh. Informoval o tom portál noviny.sk.

Podľa hovorcu Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michala Szeiffa doprava na diaľnici D1 v smere do Bratislavy bola od 11.30 h sprejazdnená vo všetkých pruhoch. "V smere do Trnavy je z dôvodu odstraňovania tejto udalosti aj naďalej prejazdný len jeden jazdný pruh," doplnil Szeiff.

Stellacentrum upozorňuje vodičov, že v tejto oblasti je potrebné aj naďalej rátať s dlhými kolónami a zdržaním.

Po 4. hodine ráno na 29 kilometri diaľnice D1 došlo v oboch smeroch k nehode. "Prieskumom bolo zistené, že sa jedná o nehodu s piatimi účastníkmi s toho sú dvaja ľahko zranení, hasiči vykonali protipožiarne opatrenia a zasypávajú uniknutú naftu z vozovky," informujú hasiči.

Polícia na svojom profile na sociálnej sieti uvádza, že premávka sa bude uvoľňovať postupne, najprv cez krajné pravé pruhy v oboch smeroch.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.