Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.10.2021, 08:34

Bratislavu trápia ranné kolóny. So zdržaním treba počítať na viacerých úsekoch

Na D2 je hlásené zdržanie vyše hodiny.

Bratislavu trápia ranné kolóny. So zdržaním treba počítať na viacerých úsekoch
Zdroj: TASR/Pavol Zachar

V Bratislave a jej okolí sa aj v stredu ráno tvoria na viacerých úsekoch kolóny, dôvodom sú aj nehody. Vodiči si miestami postoja niekoľko desiatok minút. Informuje o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

S viac ako hodinovým zdržaním treba počítať na vjazde do Bratislavy po diaľnici D2 zo Stupavy, Národná diaľničná spoločnosť zároveň podľa potreby uzatvára tunel Sitina.

Nehodu odstraňujú na Ružinovskej ulici pred križovatkou s Tomášikovou smerom do centra, blokovaný je jeden jazdný pruh. Nehodu dokumentujú aj na Krížnej ulici smerom k Trnavskému mýtu, kde je tiež blokovaný jeden jazdný pruh.

Nehoda tiež pribudla na Karloveskej ulici, pri Námestí sv. Františka, smerom do centra, kde sa ťukli dve autá v ľavom pruhu. Premávka sa tu spomaľuje. Nehoda je aj na Kazanskej ulici pred križovatkou s Ulicou Svornosti smerom do centra, treba počítať so zdržaním.

Zdržanie do 15 minút je hlásené na Račianskej ulici smerom do centra, 20 minút si vodiči postoja na starej Seneckej ceste v smere do Bratislavy.

Kolónu hlásia aj na diaľničnom hraničnom priechode Jarovce - Kittsee smerom do Rakúska. Vodiči sa zdržia 20 až 25 minút.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.