Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.11.2017, 14:35

Mazureka staršieho vyhodili zo strany. Dôvodom malo byť ego vedenia

Otec poslanca za Kotlebovu ĽS NS bol do leta členom strany.

Mazureka staršieho vyhodili zo strany. Dôvodom malo byť ego vedenia
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Milana Mazureka staršieho spolu s ďalšími členmi vykopli kotlebovci z vedenia. Inofrmovala o tom agentúra SITA, odvolávajúca sa na status Mazureka staršieho na sociálnej sieti.

„Ja už v ĽSNS nie som od leta, kedy som bol odstránený aj s množstvom ďalších skvelých ľudí, ktorí sa pričinili dosť veľkou mierou o úspech ĽSNS v parlamentných voľbách," napísal Mazurek s tým, že o tom doteraz nikde neinformoval, lebo nechcel strane poškodiť vo voľbách.

Žiaľ, doplatili sme na chorobnú paranoju a neprekonateľné ego vedenia, ktoré nedovoľuje prijať žiaden iný názor okrem svojho, aj keď ten je mnohokrát zlý,“  napísal Mazurek starší v statuse.

Podľa neho ľudia v župných voľbách nastavili kotlebovcom zrkadlo. „Bojím sa, či to zvolení predstavitelia vôbec pochopia, alebo či zase len sklopia uši a ďalej budú slepo, poslušne a sfanatizovane plniť príkazy, aj keď vedia, že kopec z toho je doslovná sprostosť, provokácia, alebo rozmar, za ktorý nakoniec budú prenasledovaní a trestaní práve oni alebo ich blízki, a nie ten, kto to vymyslel a nariadil,“ rozpísal sa vyhodený člen Kotlebovej strany.

Agentúra SITA ďalej píše, že Mazurek sa doteraz nedozvedel dôvod, pre ktorý mal byť zo strany vyhodený a ani to, kto o tom rozhodol. "Skoro všetci tí, ktorí boli pred rozmarom vyhadzovania uchránení a aspoň trošku ma počúvali, tak musia potvrdiť, že som upozorňoval na to, že ak dôjde na vyhadzovanie zakladajúcich členov našej organizácie len na základe paranoidných predstáv a vyfabulovaných dôkazov, tak to bude totálna porážka, čo sa aj, žiaľ, potvrdilo,“  uzavrel vyhodený poslanec.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.