Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.09.2021, 12:27 Aktualizované dňa 28.09.2021 o 12:42

Plačkovú s manželom obvinili. NAKA počas zásahu objavila kilá pervitínu

Policajti zaistili aj zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70-tisíceur v hotovosti.

Plačkovú s manželom obvinili. NAKA počas zásahu objavila kilá pervitínu
Zdroj: instagram.com

Národná kriminálna agentúra (NAKA) obvinila v rámci protidrogovej akcie na západe Slovenska 15 osôb. Zaistila viac ako deväť kilogramov pervitínu. Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová.

"Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil 15 osôb z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti," uviedla hovorkyňa.

Medzi zadržanými bola aj influencerka Zuzana Plačková spolu s manželom.

Plačková strávila noc v cele, svoju vinu však odmieta. "Ja som čestný a podnikavý človek a myslím si, že ľudia, ktorí ma poznajú a sledujú na mojom instagrame, tak sú si toho vedomí. Takže vyjadrím sa na instagrame," povedala v rozhovore pre televíziu Joj. 

"Chcem odkázať všetkým ľuďom, dávajte si pozor s kým sa stretávate, lebo môžete byť hodení do jedného vreca s určitými ľuďmi ani o tom nemusíte vedieť," dodala.

Počas domových prehliadok zaistili policajti viac ako deväť kíl metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90-tisíc jednorazových dávok drogy. Zaistili aj zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70-tisíceur v hotovosti.

"Naďalej pokračujú procesné úkony, v tejto chvíli preto nie je možné poskytnúť viac informácií," podotkli policajti.

Plačková sa do povedomia dostala pred rokmi vďaka účasti v reality show Hotel Paradise. Na obrazovkách sa zjavovala vo viacerých projektoch, neskôr sa prezentovala už len na sociálnych sieťach. 

Na Instagrame ju sleduje viac ako 750-tisíc ľudí. Patrí medzi najsledovanejšie slovenské celebrity.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.