30.01.2017, 15:50

Kotleba vyzýva Fica na duel v priamom prenose: Keď zvládne tisíc kľukov, nebude to preňho problém

Výzvu na diskusiu zaslali kotlebovci v písomnej podobe do centrály Smeru.

Kotleba vyzýva Fica na duel v priamom prenose: Keď zvládne tisíc kľukov, nebude to preňho problém
Zdroj: TASR; Koláž: HN

Keď Fico zvládne tisíc kľukov, nemal by mať problém diskutovať s Kotlebom. Tento postoj zaujali v opozičnej ĽS NS. Šéf takzvaných kotlebovcov Marian Kotleba totiž vyzval premiéra Roberta Fica na duel vysielaný v priamom prenose. Informuje o tom portál webnoviny.sk.

Témou by mali byť výsledky Kotlebu na poste predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja. Výzvu na diskusiu zaslali kotlebovci v písomnej podobe do centrály najsilnejšej vládnej strany Smer-SD. Úradu vlády výzvu komentovať nebude.

"Veríme, že premiér Fico ako chlap, ktorý vraj zvládne spraviť 1000 kľukov, nebude mať problém prijať túto výzvu a vybaviť priestor na živé vysielanie vo verejnoprávnej RTVS. V prípade, ak by sa mu tento priestor nepodarilo vybaviť, sľubujeme, že sa pokúsime nájsť priestor na živé vysielanie v alternatívnych médiách," citujú webnoviny podpredsedu ĽS NS Milana Uhríka.

Kotlebovci reagujú na výroky Roberta Fica na adresu vedenia Banskobystrického samosprávneho kraja, ktoré zazneli v relácii RTVS Sobotné dialógy.

"Treba veľmi jasne povedať, že tento experiment Banskej Bystrici poškodil, nevyužívali sa európske fondy, neurobilo sa prakticky nič, nie je možné, aby po úrade Banskobystrického kraja chodili holohlaví chlapi a vykrikovali po sebe 'na stráž'," vyhlásil v sobotu Fico.

ĽS NS prekáža, že Kotleba v relácii nebol prítomný a nemohol na Ficove výroky priamo reagovať.

Pozrite si aj vyjadrenie premiéra Fica z 23. januára, v ktorom tiež kritizoval vedenie Banskobystrického samosprávneho kraja:

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.