17.03.2016, 10:05

Na fotke s mafiánmi je okrem Kollára aj exprimátor krajského mesta

Z fotografií, ktoré rozoslal anonym médiám minulý týždeň, niekto vyrezal exprimátora Prešova.

Zľava Pavel Hagyari, Tomáš Rajecký, Juraj Piťo Ondrejčák a Boris Kollár
Zdroj: anc/Nový Čas

Médiami minulý týždeň kolovali fotografie šéfa parlamentnej strany Sme rodina Borisa Kollára, na ktorej bol spolu s dvomi odsúdenými mafiánmi na Kube. Ukázalo sa však, že na fotke je ešte jeden známy muž. Niekto ho však z nej vyrezal. Informáciu priniesol cas.sk.

Zrezané fotografie poslal médiám anonym. Štvrtým mužom, ktorého niekto vyrezal, je bývalý prešovský primátor a známy právnik Pavel Hagyari.

Na fotografii sú okrem Kollára a Hagyariho odsúdení mafiáni Tomáš Rajecký a Juraj Piťo Ondrejčák.

Išiel som sám s frajerkou na dovolenku. Bola náhoda, že sme sa tam stretli. Nepovažujem Ondrejčáka za svojho kamaráta. Ja som nevedel, že je známy mafián, mne to je úplne jedno,“ vysvetľoval Kollár.

„Na Kube som bol s pánom Kollárom," potvrdil pre cas.sk Hagyari. Podľa neho išlo o biznis trip a čiastočne aj dovolenku, jeho právna firma vtedy vraj pracovala pre "Funko". "Boli sme tam traja (priateľka pána Kollára), mali sme tam niekoľko biznis stretnutí," vysvetľuje Hagyari.

„Na Kube sme stretli skupinu Slovákov (ja som ich vtedy nepoznal), najmä Borisov priateľ z detstva pán Rajecký,“ dodal exprimátor Prešova.

Podľa Rajeckého nešlo o žiadnu obchodnú cestu, ako povedal Hagyari. "Na ambasáde, ako tvrdí, sme boli aj my. On nás tam zobral, lebo tam niekoho poznal," vyhlásil. Rajecký zároveň vyzval Kollára na detektor lži.

Ešte skôr Rajecký povedal na adresu Kollára, že "ak pán Kollár tvrdí, že s nami nebol, tak klame verejne, lebo na Kube s nami bol."

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.